Strona główna1 » Polityka prywatności

Polityka prywatności

Niniejsza Polityka prywatności określa zasady przetwarzania danych osobowych pozyskanych przez Sklep internetowy Pako-dog pod adresem  internetowym http://pako-dog.pl, który jest prowadzony przez Pako Jacek Mielewczyk z siedzibą w Świnoujściu przy ul. Matejki 37a/12, 72-600
Świnoujście

 

Przetwarzanie danych osobowych

  • Administratorem danych osobowych jest Pako Jacek Mielewczyk z siedzibą w Świnoujściu przy ul Matejki 37a/12, 72-600 Świnoujście.
  • Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji zamówień składanych w Sklepie internetowym Pako-dog, realizacji płatności za pomocą Przelewy24, PayPal, rozpatrzenia ewentualnych reklamacji oraz do świadczenia usług drogą elektroniczną w zakresie prowadzenia konta osoby korzystającej ze Sklepu internetowego Pako-dog, a po wyrażeniu dodatkowej zgody, także w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną.
  • Każdej osobie, która podaje swoje dane osobowe w Sklepie internetowym Pako-dog przysługuje prawo dostępu do ich treści oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów związanych z korzystaniem ze Sklepu internetowego Pako-dog.
  • Dane osobowe podlegają udostępnieniu podmiotom zewnętrznym wyłącznie w granicach prawnie dozwolonych w celu realizacji umów zawartych za pośrednictwem Sklepu internetowego Pako-dog.
  • Każdej osobie, która podaje swoje dane osobowe w Sklepie internetowym Pako-dog przysługuje prawo dostępu do danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych osobowych. Dane kontaktowe wskazane są powyżej. Przysługuje Państwu również prawo wniesienia skargi do organu nadzoru zajmującego się ochroną danych osobowych. 

Zabezpieczenie danych osobowych

  • Pako Jacek Mielewczyk informuje, iż ochrona danych osobowych w Sklepie internetowym Pako-dog jest dla niego sprawą niezmiernie ważną, dlatego gwarantuje poufność wszelkich udostępnionych danych osobowych.
  •  W celu zabezpieczenia danych osób korzystających ze Sklepu internetowego Pako-dog, Pako Jacek Mielewczyk stosuje protokół SSL.
  • W celu zapewnienia zabezpieczenia ochrony danych osobowych osoby korzystające ze Sklepu internetowego Pako-dog zobowiązane są do ochrony loginu oraz hasła, służących do zalogowania się w Sklepie internetowym Pako-dog. Osoby korzystające ze Sklepu internetowego Pako-dog ponoszą odpowiedzialnością za udostępnienie osobom trzecim loginu i hasła służących do zalogowania się w Sklepie internetowym Pako-dog.
  • Dane osobowe są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione.

Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

alt  alt   alt  alt  alt
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl