Strona główna » PORADNIK KUPUJĄCEGO

PORADNIK KUPUJĄCEGO

Przed zakupem należy sprawdzić wymiary swojego pupila  ponieważ rozmiary naszych produktów mogą się różnić od rozmiarów innych firm.
 

Aby prawidłowo dobrać obrożę, należy zmierzyć obwód karku psa i tym wymiarem kierować się podczas wyboru rozmiaru. W żadnym wypadku nie kierujemy się długością obroży gdyż jest to parametr mało istotny i nie mający wpływu na zakres obwodu produktu.Pomiaru obwodu karku dokonujemy centymetrem krawieckim, a  pies podczas pomiaru powinien stać.


Podczas prawidłowego doboru szelek należy zmierzyc obwód karku psa w połowie długości oraz obwód klatki piersiowej.(Tylko rasy)
Dodatkowo w uwagach do zamówienia prosimy wpisać niżej wymienione wymiary szczególnie gdy jest to pies rasy innej niz TTB).

Pomiarów dokonujemy centymetrem krawieckim a pies podczas pomiarów powinien stać.


alt
 
1.Jest to pasek boczny-długość od nasady karku do mostka. Pasek boczny nie jest obwodem karku psa. Należy mierzyć tylko z jednej strony jednak nie w linii prostej, lecz okalając sylwetkę psa, zaginając centymetr lekko w łuk. 
2.Jest to obwód klatki piersiowej. Mierzony wokół klatki, w najszerszym miejscu klatki, około 3-4 cm za przednimi łapami.
3.Jest to pasek dolny. Do tego paska potrzebujesz odnaleźć mostek. Mostek znajduje się z przodu na klatce piersiowej na samym środku. Następnie  przeciągasz centymetr  od mostka dołem do obwodu klatki piersiowej (ok. 3-4 cm. za łapami). Tak jak na zdjęciu powyżej.
4.Jest to pasek górny-długość od nasady karku (nasada karku to miejsce gdzie "kończy się szyja" a zaczyna tułów do około 3-4 cm za przednimi łapami.

Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

SPONSORUJEMY

alt  alt   alt  
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl