Strona główna1 » Zwrot i wymiana towaru

Zwrot i wymiana towaru

     Zwrot towaru  (odstąpienie od umowy)
  • Prawo do odstąpienia od umowy przysługuje wyłącznie Klientowi będącemu Konsumentem.
  • Na podstawie Ustawy o ochronie praw konsumentów z dnia 30 maja 2014 r. w terminie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru klient ma prawo, jego zwrotu bez podania przyczyn składając sprzedawcy oświadczenie na piśmie. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany z nienaruszoną  etykietą oraz dowodem zakupu, a produkt będzie nieuszkodzony oraz nie będzie nosił jakichkolwiek śladów używania.  
  • Sprzedawca w ciągu 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży, zwróci klientowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy odpowiadające najtańszemu oferowanemu przez sklep Pako-dog sposobowi dostarczenia, o ile ma to zastosowanie. Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient, chyba że Klient wyraźnie zgodzi się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.
  • Towar zwracany w powyższym trybie należy przesłać na adres siedziby sklepu: Pako-dog Jacek Mielewczyk, ul. Matejki 37a/12, 72-600 Świnoujście na koszt kupującego. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć swoje dane personalne, pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na które zostanie zwrócona wartość produktu w tym koszty dostawy odpowiadające najtańszemu oferowanemu przez sklep Pako-dog sposobowi dostarczenia w terminie 14 dni od otrzymania zwracanego produktu.
  • Przesyłki pobraniowe nie będą odbierane przez sklep Pako-dog.                                                                         
  • Zastrzega się, iż w przypadku zaginięcia lub braku dostarczenia wysłanej przez Klienta przesyłki ze zwracanym towarem sklep Pako-dog nie ponosi żadnej odpowiedzialności za towar. W takich przypadkach reklamacje należy wnosić do przewoźnika przesyłki.                                                   
      Wymiana  towaru
  • W Pako-dog  wymiana towaru polega na zwrocie wybranych artykułów i złożeniu kolejnego zamówienia.                                                          
  • Towar zwracany w powyższym trybie należy przesłać na adres siedziby sklepu: Pako-dog Jacek Mielewczyk, ul. Matejki 37a/12, 72-600 Świnoujście na koszt kupującego. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć swoje dane personalne, pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na które zostanie zwrócona wartość produktu w tym koszty dostawy odpowiadające najtańszemu oferowanemu przez sklep Pako-dog sposobowi dostarczenia w terminie 14 dni od otrzymania zwracanego produktu.                                          
  • Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany z nienaruszoną  etykietą oraz dowodem zakupu, a produkt będzie nieuszkodzony oraz nie będzie nosił jakichkolwiek śladów używania.                                                                                                
  • Następnie należy dokonać kolejnego zamówienia 

Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

alt  alt   alt  alt  alt
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl